Veselý pastelkovník

HAPPY MUMS

Farba (+ 3,00 €)

Motto

Jazyky

Pomôcka pri učení

Meno dieťaťa

Farebná 3D abeceda

Poznámka

23,80 

Stojan na pastelky je kvalitný, dizajnový doplnok a darček, vyrobený z masívneho dreva. Zároveň je to edukačná pomôcka a je vhodná už od momentu, kedy dieťatko vezme ceruzku do rúčky. Stojan na pastelky učí detičky ukladať správne pastelky podľa farby, zároveň pracujú s prštekami – vkladaním a vyberaním. Možno to tak občas nevyzerá, ale detičky majú radi poriadok. Stojanček ma 11 otvorov, do každého otvoru sa zmestí 13 klasických trojhranných pasteliek. Stojanik sa dá vyrobiť v akomkoľvek cudzom jazyku a v akejkoľvek farbe. Je to naozaj veľmi praktický darček. Na stojanik sa dá hĺbkovo vygravírovať motto, meno dieťatka a dátum narodenia. Meno dieťatka može byť aj formou 3D.

material: masívny buk
rozmery : Dľžka 47 cm/ výška 7cm/šírka 4 cm

Holder- crayon holder is made of solid beech timber and it is inspired by Montessori pedagogy. It is meant for early education, colour recognizing, sorting and coordination of motion- eye, hand. You can also use it for putting in and taking various objects out – straws, pom-pom balls. Material: natural beech wood Measurements: 47x4x7 cm (LxWxH) “Your children will love tidiness only let them do it”

Menšie oneskorenie objednávok

Vážení zákazníci, v čase od 4. júla do 12. júla čerpám dovolenku a tak všetky objednávky v tomto termíne budú mať miernejšie meškanie.

Ďakujem za pochopenie

Scroll to Top